Különdíjak

A házversenyt a Solaris nyerte!

 

A következő tanévtől tanársegédi pozícióba lép
Baross Blanka (Arcanus) és Diana Whitethorn (Solaris)

 

Prefektusi kinevezések:

Caminus: Nadia Moor és Stramarius Citana
Solaris: Aileen Starling és Yrene Towers
Arcanus: Fay Tempest és Juniper Rue

 

Az “Év Diákja” díjak

1-2. évfolyam: Aileen Starling (Solaris)
3. évfolyamtól: Fay Tempest (Arcanus)

 

Legendás Lények Gondozása III-VI.: Fay Tempest (Arcanus) és Stramarius Citana (Caminus), I-II.: Aileen Starling (Solaris)
Átváltoztatástan: Aileen Starling (Solaris) és Yrene Towers (Solaris)
Sötét Varázslatok Kivédése III-VI.: Fay Tempest (Arcanus), Stramarius Citana (Caminus), I-II.: Aileen Starling (Solaris)
Gyógynövénytan I-II.: Yrene Towers (Solaris) és Alieen Starling (Solaris), III-VI.: Fay Tempest (Arcanus) és Stramarius Citana (Caminus)
Mágiatörténet: Fay Tempest (Arcanus) és Aileen Starling (Solaris)
Bájitaltan: Nadia Moor (Caminus)
Számmisztika: Selena Twins (Solaris)
Asztronómia: Stramarius Citana (Caminus) és Selena Twins (Solaris)
Mitológia I.: Csikós Patrícia (Solaris), Fay Tempest (Arcanus), Jane Black (Caminus), Tekergő Hedvig (Solaris), Selena Twins (Solaris)
Mitológia II.: Aileen Starling (Solaris)
Rúnaismeret: Aileen Starling (Solaris), Júlia Snape (Solaris), Nadia Moor (Caminus), Stramarius Citana (Caminus)
Bűbájtan I.: Fay Tempest (Arcanus) és Stramarius Citana (Caminus)
Bűbájtan II.: Nadia Moor (Caminus)
Repüléstan: Fay Tempest (Arcanus) és Tekergő Hedvig (Solaris)
Jóslástan: Yrene Towers (Solaris)
Sötét Varázslatok: Fay Tempest (Arcanus)
Vámpírtan: Stramarius Citana (Caminus), Fay Tempest (Arcanus)
Sárkánytan I.: Fay Tempest (Arcanus), II.: Aileen Starling (Solaris), Stramarius Citana (Caminus)

 

Különdíjak

Szombati Boszorkány Év Szerkesztője: Fay Tempest (Arcanus)
Ezüst Penna Díj: Nadia Moor (Caminus) és Stramarius Citana (Caminus)

A házversenyt a Caminus nyerte!

 

Professzori kinevezések:
Nessza Wilson professzor
Kiss Noel professzor
Rolcsa Wilson professzor

 

Prefektusi kinevezések a 32. tanévre:

Caminus: Lorcan Moon és Stramarius Citana
Solaris: Shion Hyland és Aileen Starling
Arcanus: Fay Tempest és Juniper Rue

 

Az “Év Diákja” díjak

1-2. évfolyam: Stramarius Citana (Caminus)
3. évfolyamtól: Nadia Moor (Caminus)

 

Legendás Lények Gondozása: Wilhelm Petra (Arcanus), Juniper Rue (Arcanus)
Átváltoztatástan: Hadiyya Amyad (Arcanus), Aileen Starling (Solaris)
Sötét Varázslatok Kivédése: Fay Tempest (Arcanus), Wilhelm Petra (Arcanus), Különdíj: Stramarius Citana (Caminus)
Gyógynövénytan: Stramarius Citana (Caminus), Fay Tempest (Arcanus), Wilhelm Petra (Arcanus)
Mágiatörténet: 1. évfolyam: Aileen Starling (Solaris), 2. évfolyam: Fay Tempest (Arcanus), 3. évfolyam: Nadia Moor (Caminus), 4. évfolyam: Diana Whitethorn (Solaris), 7. évfolyam: Kiss Noel (Arcanus)
Bájitaltan: Wilhelm Petra (Arcanus), Stramarius Citana (Caminus)
Számmisztika: Wilhelm Petra (Arcanus)
Asztronómia: Wilhelm Petra (Arcanus)
Mitológia 1.: Aileen Starling (Solaris), Nia Walker (Caminus)
Mitológia 2.: Wilhelm Petra (Arcanus), Stramarius Citana (Caminus)
Rúnaismeret 1.: Aurora Arseadel (Arcanus)
Rúnaismeret 2.: Stramarius Citana (Caminus)
Bűbájtan: Nadia Moor (Caminus)
Repüléstan 1.: Fay Tempest (Arcanus), Nessza Wilson (Caminus)
Repüléstan 2.: Stramarius Citana (Caminus), Kiss Noel (Arcanus)
Jóslástan: Hadiyya Amyad (Arcanus)
Sötét Varázslatok: Wilhelm Petra (Arcanus), Stramarius Citana (Caminus)
Vámpírtan: Nadia Moor (Caminus)
Sárkánytan: Hadiyya Amjad (Arcanus), Aurora Arseadel (Arcanus), Kiss Noel (Arcanus), Stramarius Citana (Caminus), Aileen Starling (Solaris)

 

Különdíjak

Szombati Boszorkány Ezüst Penna díj: Stramarius Citana (Caminus)

Az év Párbajszakkör győztese: Aurora Arseadel (Arcanus)

A házversenyt a Caminus nyerte!

A következő tanévben végzős diákjaink, akik próbaprofesszorrá lépnek elő:

Csíkos Vanessza (Caminus), Kiss Noel (Arcanus), Roland Potter (Caminus)

Prefektusi kinevezések:

Arcanus: Kiss Noel és Fay Tempest

Caminus: Lorcan Moon és Stramarius Citana

Solaris: Ben Cooper és Shion Hyland

Az “Év Diákja” díjak

3. évfolyamtól:  Kiss Noel (Arcanus)

1-2. évfolyam: Stramarius Citana (Caminus)

Az év Gyógynövénytan tanulói: Kiss Noel (Arcanus), Stramarius Citana (Caminus), Lorcan Moon (Caminus)

Az év Sötét Varázslatok Kivédése tanulói: Kiss Noel (Arcanus), Wilhelm Petra (Arcanus), Fay Tempest (Arcanus)

Az év Mágiatörténet tanulói: Kiss Noel (Arcanus), Fay Tempest (Arcanus), Wilhelm Petra (Arcanus)

Az év Átváltoztatástan tanulói: Lorcan Moon (Caminus), Wilhelm Petra (Arcanus)

Az év Bájitaltan tanulói: Kiss Noel (Arcanus), Fay Tempest (Arcanus), Stramarius Citana (Caminus)

Az év Legendás Lények Gondozása tanulói:  Kiss Noel (Arcanus), Wilhelm Petra (Arcanus), Stramarius Citana (Caminus)

Az év Bűbájtan tanulója: Baross Blanka (Caminus)

Az év Mitológia tanulói: Kiss Noel (Arcanus), Nadia Moor (Caminus), Lorcan Moon (Caminus), Emma Lovegood (Caminus), Stramarius Citana (Caminus), Wilhelm Petra (Arcanus), Yayako Chii (Arcanus)

Az év Jóslástan tanulói: Fay Tempest (Arcanus), Stramarius Citana (Caminus)

Az év Sötét Varázslatok tanulói: Nadia Moor (Caminus), Wilhelm Petra (Arcanus)

Az év Rúnaismeret tanulói: Kiss Noel (Arcanus), Stramarius Citana (Caminus), Lorcan Moon (Caminus)

Az év Repüléstan tanulói: Kiss Noel (Arcanus), Stramarius Citana (Caminus), Yayako Chii (Arcanus), Hadiyya Amjad (Arcanus)

Különdíjak

Ezüst Penna díj: Nadia Moor (Caminus)

Szombati Boszorkány különdíj: Kiss Noel (Arcanus)

Az év párbajszakkör győztese: Yayako Chii (Arcanus)

A házversenyt az Arcanus nyerte!

Prefektusi kinevezések:
Roland Potter és Nadia Moor (Caminus),
Gina Cobbler professzor és Rion Hyland professzor (Solaris),
Kiss Noel és Baross Blanka (Arcanus)

Végzős diákjaink, akik a következő tanévtől professzori karunk tagjaivá lépnek elő:
Gina Cobbler (Solaris),
Elizabeth Bree (Caminus),
Rion Hyland (Solaris)

Az “Év Diákja” díjak

3. évfolyamtól: Kiss Noel (Arcanus)
1-2. évfolyam: Nadia Moor (Caminus)

Az év Gyógynövénytan tanulója: Kiss Noel (Arcanus)
Az év Sötét Varázslatok Kivédése tanulója: Kiss Noel (Arcanus)
Az év Mágiatörténet tanulója: Kiss Noel (Arcanus)
Az év Átváltoztatástan tanulója: Accern Litria (Arcanus)
Az év Bájitaltan tanulója: Kiss Noel (Arcanus)
Az év Legendás Lények Gondozása tanulója: Kiss Noel (Arcanus)
Az év Bűbájtan tanulója: Lena White (Arcanus)
Az év Mitológia tanulója: Kiss Noel (Arcanus)
Az év Jóslástan tanulója: Lena White (Arcanus)
Az év Vámpírtan tanulója: Emily Weinbruck (Solaris)
Az év Sötét Varázslatok tanulója: Emily Weinbruck (Solaris)

Különdíjak
Ezüst Penna díj: Nadia Moor (Caminus)

A házversenyt az Arcanus nyerte!

Prefektusi kinevezések:
Csíkos Vanessza és Roland Potter (Caminus),
Gina Cobbler és Diana Whitethorn (Solaris),
Kiss Noel és Accern Litria (Arcanus)

Az “Év Diákja” díjak

3. évfolyamtól: Kiss Noel
2. évfolyam: Accern Litria
1. évfolyam: Baross Blanka

Az év Gyógynövénytan tanulója: Kiss Noel (Arcanus)
Az év Sötét Varázslatok Kivédése tanulói: Accern Litria, Kiss Noel (Arcanus)
Az év Mágiatörténet tanulója: Kiss Noel (Arcanus)
Az év Átváltoztatástan tanulója: Accern Litria (Arcanus)
Az év Bájitaltan tanulója: Kiss Noel (Arcanus)
Az év Legendás Lények Gondozása tanulója: Kiss Noel (Arcanus)
Az év Bűbájtan tanulója: Kiss Noel (Arcanus)

Különdíjak

“Ezüst Penna” díj: Diana Whitethorn (Solaris)
Szombati Boszi különdíj: Csíkos Vanessza (Caminus)

Prefektusi kinevezések:
Csíkos Vanessza és Roland Potter (Caminus),
Hajnal Lavender és Diana Whitethorn (Solaris),
Sophie Iryana és Lilith Torn (Arcanus)

Végzős diákjaink, akik a következő tanévtől professzori karunk tagjaivá lépnek elő:
Carolyne Wattson (Solaris),
Ercon Black (Solaris),
Shophie Smith (Caminus),
Hyland Mikio (Arcanus)

Az év diákja:
1-2. évfolyam: Diana Whitethorn(Solaris)
3-6. évfolyam: Csíkos Vanessza(Caminus) Kiss Noel (Arcanus)

Az év Átváltoztatástan tanulója: Lena White (Arcanus)
Az év Gyógynövénytan tanulója: Kiss Noel (Arcanus)
Az év Sötét Varázslatok Kivédése tanulója: Kiss Noel (Arcanus)
Az év Bájitaltan tanulója: Rolcsa Potter (Caminus)
Az év Vámpírtan tanulója: Csíkos Vanessza (Caminus)
Az év LLG tanulója: Kiss Noel (Arcanus)
Az év Bűbájtan tanulója: Rolcsa Potter (Caminus)
Az év Mágiatörténelem tanulója: Rolcsa Potter (Caminus)
Az év SV tanulója: Gina Cobbler (Solaris)
Az év MTE tanulója: Carolyne Wattson (Solaris)
Az év szerepjátékosa:  Diana Whitethorn(Solaris)

Különdíjak:

Vámpírtan fakultáció különdíj: Rolcsa Potter (Caminus)
Bájitaltan különdíj: Phoe Nix (Caminus)
SVK különdíj: Diana Whitethorn(Solaris)
Gyógynövénytan különdíj: Csíkos Vanessza (Caminus)
Átváltoztatástan különdíj: Phoe Nix (Caminus)

“Ezüst Penna díj” (Az év Szombati Boszi szerkesztője): Hajnal Lavender (Solaris)

Prefektusi kinevezések:
Elizabeth Bree és Roland Potter (Caminus),
Hajnal Lavender és Gina Cobbler (Solaris),
Sophie Iryana és Hyland Mikio professzor (Arcanus)

Az év diákja:
1. évfolyam: Sophie Iryana (Arcanus)
2. évfolyam: Rolcsa Potter (Caminus)
3-6. évfolyam: Lucy Baskerville (Caminus)

Az év Átváltoztatástan tanulója: Hajnal Lavender és Carolyne Wattson (Solaris)
Az év Gyógynövénytan tanuló: Rolcsa Potter (Caminus)
Az év Sötét Varázslatok Kivédése tanulója: Sophie Iryana (Arcanus)
Az év Bájitaltan tanulói: Sophie Iryana (Arcanus)
Az év Vámpírtan tanulója: Lucy Baskerville (Caminus)
Az év LLG tanulója: Rolcsa Potter (Caminus) és Sophie Iryana (Arcanus)
Az év Bűbájtan tanulója: Lucy Baskerville (Caminus)
Az év SV tanulói: Sophie Iryana (Arcanus)

“Ezüst Penna díj” (Az év Szombati Boszi szerkesztője):
Roland Potter (Caminus) és Hajnal Lavender (Solaris)

A házversenyt a Caminus nyerte!

Prefektusi kinevezések:
Elizabeth Bree és Roland Potter (Caminus),
Hajnal Lavender és Ercon Black (Solaris),
Eleonora Parker és Lilith Torn (Arcanus)

Az év diákja:
1.-2. évfolyam: Morgan Knightley
3.-5. évfolyam: Carolyne Wattson

Az év gyógynövénytan tanuló: Roland Potter
Az év Sötét Varázslatok Kivédése tanulója: Lorcan Moon
Az év Bájitaltan tanulói: Morgan Knightley és Carolyne Wattson
Az év Vámpírtan tanulója: Eleonora Parker
Az év LLG tanulója: Morgan Knightley
Az év Bűbájtan tanulója: Carolyne Wattson
Az év SV tanulói: Rosalita Grime; Roland Potter; Morgan Knightley; Lorcan Moon

Az év Szombati Boszi szerkesztője: Roland Potter
Az év szerepjátékosa: Hyland Mikio és Lena Duchans

A házversenyt a Solaris nyerte!

Prefektusi kinevezések:
Ercon Black és Rion Hyland (Solaris),
Hyland Mikio és Eleonora Parker (Arcanus),
Shophie Smith és Elizabeth Bree (Caminus)

A házversenyt a Solaris nyerte!

Prefektusi kinevezések:
Ercon Black és Rion Hyland (Solaris),
Hyland Mikio és Lyria Clark (Arcanus),
Shophie Smith és Elizabeth Bree (Caminus)

A házversenyt a Solaris nyerte!

Prefektusi kinevezések:
Ercon Black (Solaris),
Shophie Smith (Caminus),
Hyland Mikio (Arcanus)

Prefektusi kinevezések:
Ercon Black (Solaris),
Estella McClean (Caminus),
Hyland Mikio (Arcanus)

Mike Halsey (Arcanus) a következő tanévtől professzori karunk tagjává lép elő.

Év diákja:

Mike Halsey (Arcanus)

Három legtöbb pontot szerző diák:

Mike Halsey (Arcanus)

Anne Bell (Arcanus)

Ever Ray (Caminus)

Maya Hellsing (Arcanus) a következő tanévtől professzori karunk tagjává lép elő.

Végzős diákjaink:
Jean Susan Black (Caminus)
Lisa McDevon (Caminus), aki a következő tanévtől professzori karunk tagjává lép elő

Végzős diákunk:
Lilien Rue (Caminus)

Év diákja:

Mike Halsey (Arcanus)

Három legtöbb pontot szerző diák:

Mike Halsey (Arcanus)

Anne Bell (Arcanus)

Ever Ray (Caminus)

Év diákja: 

Mike Halsey (Arcanus)

Három legtöbb pontot szerző diák:

Mike Halsey (Arcanus)

Lisa McDevon (Caminus)

Jean Susan Black (Caminus)

A házversenyt a Caminus nyerte!

Végzős diákunk:
Victoria Vulpine (Caminus), aki a következő tanévtől professzori karunk tagjává lép elő

Év diákja:

Jean Susan Black (Caminus)

Három legtöbb pontot szerző diák:

Jean Susan Black (Caminus)

Lisa McDevon (Caminus)

Victoria Vulpine (Caminus)

A házversenyt a Caminus nyerte!

Végzős diákunk:
Vanessa A. Pellax (Arcanus), aki a következő tanévtől professzori karunk tagjává lép elő

Év diákja:

Lisa McDevon (Caminus)

Három legtöbb pontot szerző diák:

Lisa McDevon (Caminus)

Susan Jessica Gartner (Caminus)

Maya Hellsing (Arcanus)

A házversenyt a Caminus nyerte!

Végzős diákunk:
Kyra Seym (Solaris)

Év diákja:

Vanessa A. Pellax (Arcanus)

Három legtöbb pontot szerző diák:

Vanessa A. Pellax (Arcanus)

Victoria Vulpine (Caminus)

Lisa McDevon (Caminus)

A házversenyt a Caminus nyerte!

Év diákja:

Victoria Vulpine (Caminus)

Három legtöbb pontot szerző diák:

Victoria Vulpine (Caminus)

Lisa McDevon (Caminus)

Jean Susan Black (Caminus)

Év diákja:

Victoria Vulpine (Mardekár)

Három legtöbb pontot szerző diák:

Victoria Vulpine (Mardekár)

Ginger Brown (Hollóhát)

Susan Jessica Gartner (Griffendél)

Év diákja:
Victoria Vulpine

Első három legtöbb pontot szerző diák:
Vanessa Adel,
Victoria Vulpine,
Mia Worren

A házversenyt a Hugrabug nyerte!

Különdíjak:

Önzetlenül az iskoláért díj (az egész tanéves teljesítményéért):
Victoria Vulpine

Az év Gyógynövénytan tanulója – Mimbulus Mimbletonia:
Nursing Éva

Az év Sötét Varázslatok Kivédése tanulója – malíciamutató:
Patricia A. Goldwin

Az év Mágiatörténet tanulója – palackba zárt tündér:
Lilien Rue

Az év Átváltoztatástan tanulója – Gomb-bogár:
Patricia A. Goldwin

Az év Legendás Lények Gondozása tanulója – vízköpő szörny szobor:
Elven Elfo

Az év Bűbájtan tanulója – Távtaszító bűbájhoz használt párna:
Elven Elfo

Az év Vámpírtan tanulója – kard:
Stefani Kuk

Az év Sötét Varázslatok tanulója – ezüst pókékszer:
Kyra Seym

Az év Mugliismeret tanulója – mágikus sakkfigura:
Elven Elfo

Az év Repüléstan tanulója – kisméretű repülőszőnyeg:
Lilien Rue

Az év Asztrológia tanulója – ókori asztrológia-kerék:
Victoria Vulpine

Az év diákja:
Vanessa Adel – Mardekár

A házversenyt a Hugrabug nyerte!

Első három legtöbb pontot szerző diákok:
Vanessa Adel (1618 pont),
Akasha Alverdine (1369 pont),
Victoria Vulpine (1202 pont)

Prefektusi kinevezések:
Vanessa Adel és Victoria Vulpine (Mardekár),
Thomas C. Nelson és Cole DeVille (Griffendél),
Dorian Smith és Kyra Seym (Hollóhát),
Nursing Éva és Britton Deluhray (Hugrabug)

Különdíjak:

Önzetlenül az iskoláért (egész éves teljesítményéért) – Thomas C. Nelson

Legjobb diáknak járó díjak tantárgyanként:

Sötét Varázslatok
Akasha Alverdine – 133 ponttal

Mitológia
Atasuke Yanagita – 160 ponttal

Akímia
William Jones – 90 ponttal

SVK
Vanessa Adel – 115 ponttal

Gyógynövénytan
Akasha Alverdine – 190 ponttal

Átváltoztatástan
Britton DeLuhray – 186 ponttal

Bűbájtan
Britton DeLuhray – 177 ponttal

Bájitaltan
Vanessa Adel – 115 ponttal

Mágiatörténet
Magyar Kitty – 110 ponttal

LLG
Victoria Vulpine – 205 ponttal

Rajztan
Dora Smith – 100 ponttal

Egyiptológia
Atasuke Yanagita – 100 ponttal

Mugliismeret
Akasha Alverdine – 120 ponttal

Vámpírtan
Jack Nottingham – 110 ponttal

Jóslástan
Vanessa Adel – 105 ponttal

Repüléstan
Slapjack – 111 ponttal

Asztrológia
Atasuke Yanagita – 90 ponttal

Az év diákja:
Victoria Vulpine – Mardekár

Az év legszorgalmasabb diákja:
John Mandrake – Hollóhát

A házversenyt a Hugrabug nyerte!

Első három legtöbb pontot szerző diákok:
Victoria Vulpine (1085 pont),
Lucy Evans (1050 pont),
John Mandrake (1015 pont)

Az év szerepjátékosai:
Yvaine Adel – Hugrabug,
Nursing Éva – Hugrabug,
Letty Johnson – Hugrabug,
Lucy Evans – Mardekár,
Victoria Vulpine – Mardekár,
Alex Bagging – Mardekár,
John Mandrake – Hollóhát,
Nimród – Griffendél

Prefektusi kinevezések:
Akasha Alverdine és Victoria Vulpine (Mardekár),
Kyra Seym és John Mandrake (Hollóhát),
Nimród és Thomas (Griffendél),
Nursing Éva és Letty Johnson (Hugrabug)

Legjobb diáknak járó díjak tantárgyanként:

SV – ezüst pók ékszer
Victoria Vulpine – 120 ponttal

SVK – zsebgyanuszkóp
Victoria Vulpine – 151 ponttal

Gyógynövénytan – minőségi fülvédő
Victoria Vulpine – 192 ponttal

Átváltoztatástan – Gömbbogár
Nursing Éva – 160 ponttal

Bűbájtan – főnixtoll
Victoria Vulpine – 112 ponttal

Bájitaltan- főnix könnye
Victoria Vulpine és Letty Johnson – 105-105 ponttal

Mágiatörténet – palackba zárt tündér
Letty Johnson és Nimród – 100-100 ponttal

LLG – unikornis sörény
Victoria Vulpine – 200 ponttal

Rajztan – Bársony vázlatfüzet
Alex Bagging – 69 ponttal

Egyiptológia – Ókori egyiptomi Ankh tábla
Akasha Alverdine – 115 ponttal

Mugliismeret – Mágikus focilabda
Britton De Luhray – 110 ponttal

Vámpírtan – Karó
Akasha Alverdine és Britton De Luhray – 122-122 ponttal

Jóslástan – Teafűjóslás bögrék
Dorian Smith – 100 ponttal

Repüléstan – Kisméretű repülőszőnyeg
Dominik Blasir – 105 ponttal

Asztrológia – Ókori kerék
John Mandrake és Victoria Vulpine – 90-90 ponttal

Év diákja:
Dominic Blasir (Mardekár)

A házversenyt a Mardekár nyerte!

Az év legaktívabb fórumozója:
Alex Bagging (Mardekár)

Az év szerepjátékosai:
Anita Morgana Domus (Hollóhát),
Noir Jessica (Mardekár),
Alex Bagging (Mardekár),
Dominic Blasir (Mardekár),
Nimród (Griffendél),
Letty Johnson (Hugrabug)

Prefektusi kinevezések:
Akasha Alverdine (Mardekár),
Nimród (Griffendél),
Kyra Seym (Hollóhát),
Nursing Éva (Hugrabug)

Különdíjak:

Nonverbális arany pedál medál:
Noir Jessica (Mardekár),
Nursing Éva (Hugrabug)

Okleveles boszorkány:
Anita Morgana Domus (Hollóhát)

Ezüst Serleg az év legszorgalmasabb diákja címért:
Alex Bagging (Mardekár)

Év diákja:
Nicoletta (Hugrabug)

A házversenyt a Griffendél nyerte!

Az iskolai feladatok versenyéért kupát a Hugrabug ház kapott!

Az év párbajszakkörének bajnoka:
Nicoletta (Hugrabug)

Az év legaktívabb fórumozója:
John Chapsy (Griffendél)

Az év szerepjátékosai:
Nicoletta (Hugrabug),
Anita Morgana Domus (Hollóhát),
Nimród (Griffendél)

Prefektusi kinevezések:
Dominik Blasir (Mardekár),
Nimród (Griffendél),
Anita Morgana Domus (Hollóhát),
Nicoletta (Hugrabug)